Artı Capital A.Ş.

HAKKINDA

Artı Capital A.Ş. 1998 yılından bugüne sürdürdüğü başarısını, bugün de Türkiye’nin lider yatırım hizmetleri ve varlık, devlet hibe ve teşvik yönetimi şirketi olarak devam ettirmektedir. İmalat sanayinden, yazılım sektörüne, toplumsal ve kişisel hizmetlerden gıda ve tarıma kadar birçok sektörde ulusal ve uluslararası kaynakları kullanarak yeni girişimcilerin desteklenmesi, mevcut yatırımların küçük, orta ve büyük ölçekli projelerinin desteklenmesi ve geliştirilmesi için İzmir’de faaliyetlerini sürdürmektedir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • İmalat Sanayi
  • Yazılım Sektörü
  • Hizmet Sektörü
  • Gıda / Tarım Sektörü
  • Uluslararası Firmalar
  • Kişisel / Toplumsal Hizmetler

Faaliyette olan firmalar

Destekleri gör.

Yeni kurulacak firmalar

Destekleri gör.

Artı Capital

23

YILDAN FAZLA TECRÜBE

Geleneksel Girişimcilik, İleri Girişimcilik, Yurt Dışı İhracat Pazar Destekleri, İşletme Geliştirme Destekleri ve ilave yatırımların desteklenmesi için Yatırım Teşvik Belgelerinin alınması ve yasalara uygun kullandırılması işlemlerinde ülkemizin öncü firmalarından biri olmuştur.

10+Pro Danışman
100%Başarı Oranı
20+Sektör
237+Tamamlanan Proje

Ülke Ekonomisine Katkı

Artı Capital devlet hibe ve teşvik alanındaki tecrübe ve bilgi birikimlerini yeni iş fikirlerine sahip ancak sektör bilgisi bulunmayan girişimcilere de sundu. Girişimcilere; proje geliştirme, proje yönetimi ve operasyon süreçlerinde doğru yönlendirmeler yapmakta; mevcut yatırımlarını korurken büyümek isteyen işletmelere ise büyüme süreçlerin de yol gösterici olma ilkesi ile 23 yılı aşkın süredir tüm sektörler de istihdama katkı sağlarken, aynı zaman da desteklenen girişimlerle ülke ekonomisine katkı sunmaya devam etmektedir.

Geniş Müşteri Tabanı

Artı Capital, profesyonel hizmetleri sayesinde yatırımcılar, girişimciler ve mevcut işletmeler hızlı ve kolay devlet hibe ve teşvik paketlerine ulaşmaya başladı. 2010 yılından bugüne bireysel, küçük, orta ve büyük çaplı işletmelerden oluşan geniş bir müşterine tabanına hizmet veriyor.

Yenilikçi projelerde öncüyüz

Tüm sektörlerdeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden Artı Capital yönetimi; kurulduğu günden itibaren Türkiye’nin her bölgesinde kaliteli, yenilikçi birçok projenin hayata geçmesine katkı sağlamıştır.

Artı Capital Yatırım Müşavirliği ‘’Kazandır ki Kazan’’ felsefesi ile kurulduğu günden itibaren tüm yatırımcı ve girişimcilerine sonuç odaklı, “en doğru desteği en uygun maliyet yöntemi ile “sunmaya devam etmektedir.

Kazandır ki Kazan Felsefesi

Artı Capital Yatırım Müşavirliği “Kazandır ki Kazan” felsefesi ile kurulduğu günden itibaren tüm yatırımcı ve girişimcilerine sonuç odaklı, “en doğru desteği en uygun maliyet yöntemi ile” sunmaya devam etmektedir.